Lajme

20 August 2018

Moderatori i njohur i jep fund beqarisë, martohet me një….. djalë!

Duket e pabesueshme por moderatori i emisionit “Select” në Top Channel është martuar. Bëhet fjalë për moderatorin Mishel Rrena, i cili është larguar së fundmi nga Shqipëria dhe ka nisur një jetë të re jashtë vendit.

Tashmë ai i ka pranuar hapur prirjet e tij seksuale dhe i ka dhënë fund beqarisë me një mashkull tjetër, me të cilin herë pas here ka publikuar edhe foto në rrjetet e tij sociale.

Ceremonia e tyre e dasmës është mbajtur në Londër dhe “Xing.al”ka bërë publike edhe disa foto nga dita e tyre e madhe.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com