Lajme

12 June 2019

Moderatori ndërpret trasmetimin në mes të emisionit, nuk ndalon të qeshurat

MCN Urgjenca është programi radiofonik i cili vjen për dëgjuesit e 103.1 FM nga e hëna në të premte, live prej orës 17:00 nën moderimin e Ronaldo Sharka.

MCN Urgjenca, emision i profilizuar në satire dhe plot batuta, moderatori i emisionit Ronaldo Sharka është detyruar të mbyllë emisionin para minutazhit të caktuar pasi nuk ndalonte dot së qeshuri, ndiqni videon:

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com