Lajme

23 December 2018

Morena Taraku dhe Sabri Fejzullahu sjellin “Dashni”

Sabri Fejzullahu dhe Morena Taraku kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët.

“Dashni” titullohet projekti ritmik i dyshes, që e sheh një prej emrave më të mirënjohur të muzikës shqiptare me një prej bukurosheve më të ndjekura.

Muzika u punua nga LiBeats, kurse teksti nga Tim.

Videoklipi është realizuar në Shqipëri nga Max Production.

Morena kështu vazhdon aktivitetin e saj muzikor me projekte të reja pas një pauze disa mujore nga kënga e fundit.

Ndërkaq, Sabri Fejzullahu kështu vazhdon të rikonfirmojë se pavarësisht kalimit të viteve, ai është një prej më të dashurve të publikut dhe aktual në skenë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com