Lajme

14 August 2018

Moskorrektësia e Elvana Gjatës detyron shoqen e saj t’i “tërheq veshin” publikisht

Të gjithëve na ka ndodhur sikur të paktën njëherë që jetë që të jemi vonuar në një takim. Madje ka edhe nga ata persona që vonohen vazhdimisht dhe e kanë të pamundur që të shkojnë në takim në orar.
E sigurisht që personit që i bie të të presë një gjë e tillë është paksa e mërzitshme dhe bezdisëse. E mesa duket këtë zakon të keq e paska edhe këngëtarja e njohur Elvana Gjata.

Mëngjesin e sotëm ajo kishte lënë një takim me aktoren e njohur të teatrit Olta Daku. Por Elvana nuk ka qenë shumë korrekte me aktoren pasi e ka lënë që të presë plot 20 minuta.

“Elvana Gjata je 20 minuta me vonesë zemër”, ka shkrua Olta në një postim në “Instastory”. Më pas aktorja ka postuar një foto me Elvanën ku shkruan: “Erdhi dreqi erdhi”, shoqëruar me një emoi zemër.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com