Lajme

19 October 2018

Mozzik dhe Getinjo publikojnë projektin muzikor

 Mozzik dhe Getinjo kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga më e re ”para siempre” është publikuar nga dyshja e njohur tashmë në industrinë e muzikës Mozzik dhe Getinjo.Kënga ka vetëm pak orë që është publikuar dhe është pritur mjaft mirë nga fansat. Mozzik dhe Getinjo pas bashkëpunimit me këngën Tony Montana nuk sollën asnjë projekt së bashku deri në ditën e djeshme.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com