Lajme

14 September 2018

Mozzik dhe Loredana i japin fund pritjes! Ja kur do publikojnë bashkëpunimin e tyre…

Prej disa ditësh po përflitet për një bashkëpunim midis Mozzik dhe të dashurës së tij, Loredanës. Pritjes i erdhi fundi pasi dyshja e njohur do të sjellin ditën e sotme në orën 16:00 këngën e tyre “Bonnie&Clyde”.


Përveç datës së publikimit ajo që tërhoqi vëmendje ishte edhe mënyra se si reperi njoftoi publikimin e kësaj kënge. Gjiko kishte përzgjedhur  një foto të tijën dhe të Loredanës nga fëmijëria, duke e shtuar në këtë mënyrë akoma dhe më tepër kuriozitetin tonë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com