Lajme

28 September 2018

Mozzik dhe Loredana sukses të jashtzakonshëm me “Bonnie & Clyde”, plot 11 milionë klikime për një javë

U konsideruan si super çifti i ri i showbizzit dhe këtë status po e vërtetojnë.
Mozziku dhe Loredana vetëm një javë pas publikimit të videoklipit të ri po shijojnë suksesin e tyre në mënyrë të hatashme.
Plot 11 milionë klikime u regjistruan në kanalin e tyre zyrtar në rrjetin social YouTube, çka vërteton suksesin.
Reperi dhe e dashura e tij dominuan edhe në Spotify – në gjysmën e Evropës.
Vetëm Raf Camora zuri rrugën e tyre për vendin e parë, edhe pse atë e prekën me këngën e tyre në 24 orët e para në Zvicër, Gjermani dhe Austri.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com