Lajme

01 February 2019

Mozzik dhe Loredana Zefi sjellin “Romeo & Juliet”

Mozzik dhe Loredana Zefi kanë bashkuar forcat në projektin e ri muzikor që e kanë shoqëruar me video të veçantë.
“Romeo & Juliet”, titullohet kënga e dyshes teksa dëgjohen duke kënduar edhe në gjuhën gjermane.

kujtojmë se javë më parë çifti janë bërë prindër të një vogëlushe të pagëzuar me emrin Hana.

Ndryshe, dyshja që po njihet kohët e fundit si “Bonnie & Clyde” kanë paralajmëruar edhe disa këngë të reja si dhe do të mbajë koncerte të ndryshme.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com