Lajme

03 February 2017

Mozzik i rikthehet stilit të vjetër

|
By
|
0 Comment
|

Pas Capital T radhën e gershetave e ka Mozzik. Mozzik ka publikuar një set fotosh ku duket se ka ndryshuar pak stil. Ai ka ardhur me një stil që duket se po bëhet trend i momentit,por në fakt Mozzik e kishte provuar edhe më përpara. Gërshetat në pjesën e sipërme të kokës dhe gjysmën tjetër pa flokë duket se i shkojnë reperit.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com