Lajme

08 February 2017

Mozzik ka një mënyrë të cuditshme të zbavituri

|
By
|
0 Comment
|

Reperi nga Kosova Mozzik vec se një reperat më të mirë që kemi bën shpesh edhe postime nga jeta e tij private duke na treguar ditën e tij. Ai ka postuar dje një foto ku është në një pozicion skic në këmbë i mbështëtur dhe shkruan”zbavitje”. Por pyetja që na lind është:Cfarë po e zbavit Mozzik këtu?

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com