Lajme

12 February 2019

Mozzik poston videon e vogëlushes Hana dhe ajo është e mrekullueshme!

Vajza e Mozzikut dhe Loredanës u bë e njohur për të gjithë që ditën e parë të lindjes pasi këta të fundit nuk pritën asnjë moment dhe e publikuan fytyrën e vogëlushes në rrjetet sociale.

Mëngjesin e sotëm, reperi postoi në llogarinë e tij të Instagram-it një video ku padyshim kryefjala ishte bebushja.

E qeshur dhe plot ëmbëlsi ishte Hana e vogël.

View this post on Instagram

Milmëngjesiii 🤓🤓👼🏻👼🏻👼🏻

A post shared by Hana (@hanaaliu) on

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com