Lajme

30 November 2018

Mozzik publikon “Ghetto”

Kishte kohë që kishte paralajmëruar se do të vjen me një videokëngë të re para fansave.

Dhe Mozzik, ka publikuar projektin më të ri muzikor që pritet të jetë një hit i vërtetë.

“Ghetto”, titullohet kënga e re e reperit, të cilin e ka shoqëruar me një video të veçantë.

Autori i tekstit është vetë artisti ndërsa muzikën e kanë bërë Miksu dhe Macloud.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com