Lajme

10 April 2018

Mozzik publikon “Madam”, pjesë e videoklipit dhe e dashura e tij Loredana

Reperi Mozzik, ka publikuar projektin më të ri të tij. “Madam” titullohet produksioni i tij më i ri muzikor që është shoqëruar edhe me një videoklip. Mozzik në këtë klip parqitet nën logon e 2euro Music, që është si duket një ‘label’ i ri.

Reperi me këtë projekt mjaft ritmik e shfaq në videoklip edhe të dashurën e tij, Loredana Zefin. Për reperin nga Ferizaji kjo është kthesë e madhe pas projektit “Ti Amo”, i dyti projekt ky larg nga produksioni i “On Records”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com