Lajme

12 January 2018

Mozzik vazhdon me surprizat e tij, publikon produksionin e ri muzikor në bashkëpunim me Veyselin

||
0 Comment
|

Mozzik kohët e fundit ka qenë e mediave rozë shqiptare në lidhje me shkëputjen e bashkëpunimit me kompaninë On Records.

Por, këngëtari ka habitur të gjithë sepse ka publikuar këngën më të fundit, të cilën e ka realizuar me këngëtarë të huaj dhe që është i pari i këtij lloji për reperin.

“Ti amo”, titullohet kënga e re që e ka sjell në duet me Veyselin, reperin gjerman. Kënga është publikuar vetëm në Spotify.

Megjithatë, mbetet të shihet nëse do të publikohet edhe në YouTube.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com