Lajme

11 January 2019

Muaj mjalti si ky i Gwyneth Paltrow nuk kishim parë ndonjëherë, ja çfarë ka bërë aktorja e njohur

Është një familje moderne ajo e Gwyneth Paltrow. Aktorja u martua në shtator me producentin Brad Falchuk dhe gjatë pushimeve të krishtlindjes bënë dhe muajin e mjaltin në Maldive. Por, çifti i dashuruar nuk ishin vetëm. Me ta ishte edhe ish-bashkëshorti i Paltrow, Chris Martin!

“Sapo ishim në muaj mjalti, pak ndryshe nga të tjerat, pasi ishim të gjithë si familje e madhe”, -tha aktorja fituese e një çmimi Oskar, gjatë një interviste për “Live with Kelly and Ryan”. “Me ne ishin edhe fëmijët, ish-bashkëshorti dhe miqtë tanë të ngushtë. Një muaj mjalti modern”.

Sipas medias, e pranishme ishte edhe Dakota Johnson, e dashura e liderit të “Coldplay”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com