Lajme

16 July 2019

Mykonos pushtohet nga flakët

Mykonos, ishulli i luksit dhe i çmendurirave në vendin fqinjë, Greqi mbledh çdo vit emra të njohur nga bota e medias ndërkombëtare.

Së fundmi ka shkuar për të pushuar modelja e Victoria Secret, 38- vjeçarja Alessandra Ambrosio e cila është fotografuar me trupin e saj për t’u pasur zili.

Me trupim perfekt dhe bikini ngjyrë të kuqe, modelja e njohur ia ngriti temperaturat, aq sa për t’i vënë flakën ishullit.

Bukuroshja e njohur ka qenë e shoqëruar nga i dashuri Nicolo Oddi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com