Lajme

07 February 2017

Naomi Campbell krah Bob Marley

Naomi Campbell, e cilësuar si modelja më e mirë e të gjitha kohërave, ka kujtuar ditën e djeshme ikonën e muzikës reggae, Bob Marle. Ky i fundit ka pasur dje ditëlindjen e tij dhe modelja zgjodhi ta urojë duke postuar në adresën e saj në Instagram një foto të disa viteve më parë, kur ajo ishte vetëm 7 vjeçe. Në foto Naomi shfaqet krah Bob Marley. Siç ka thënë dhe ajo vetë në diçiturë kjo foto është shkrepur në ditët kur ata po punonin bashkë. Ikona e modelingut nuk ka harruar të shprehë sa e nderuar është që ka takuar e punuar me muzikantin e talentuar.
#happybirthday to the greatest #BobMarley so blessed to have met you and worked with you #robertnestamarley #islangirl #jamaicarocks ????☝?❤❤❤?? @bobmarleyarchive @iampauljmedford

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com