Lajme

10 November 2017

Nasty D – “Mas teje, Mas meje”

Reperi Nasty D vjen si asnjëherë më parë. Ditën e sotme ai ka prezantuar projektin e tij më të ri, këngën me titull “Mas teje, mas meje”. Një këngë tekstin dhe melodinë e së cilës e ka punuar vetë artisti.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com