Lajme

21 September 2017

Natasha Oakley lë pa fjalë ndjekësit e saj në rrjetet sociale

Natasha Oakley konsiderohet si një nga femrat më atraktive në botë. Ajo dallohet për linjat e saj fenomenale trupore, por jo vetëm kaq sepse bukuroshja australiane e cila jeton në Los Anxhelos dhe në Londër dallohet në veçanti për stilin e veshjes dhe të jetës.
Ajo është një prej femrave më të ndjekura në rrjetin social Instagram, edhe pse nuk është fytyrë publike, ka rreth 1.9 milionë ndjekës.

Natasha është kreatore e linjës së bikinive Monday Swimwear dhe së fundmi ka publikuar një seri fotosh nga linja e re e bikinive që kanë mahnitur adhuruesit e saj në rrjetet sociale.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com