Lajme

19 July 2014

Ndalesa tjeter e zogut: MMV Ft Ghetto Geasy

||
0 Comment
|

10527639_262954407239368_641291962039627333_nData e 16 korrikut ka shenuar episodin e dyte te kengetares Tuna Sejdi dhe “zogut”. Pas bashkepunimit te vitit te kaluar me Cozman, team Fenix mbetet ne familjen e Baba Stars, kesaj here me Ghetto Geasy.

Kengetarja gjate publikimit te kenges ne rrjetin social Tweeter, eshte shprehur duke vecuar nje pjese nga teksti i vete kenges : “ Per kolege/e respekt, konkurente nuk kom, ndoshta pse jom e shpejt e m’ngjiten si  mizat n’xham!

Duket se vemendja e medias po i largohet “zogut” duke u perqendruar ne shpenzimet e bera per videoklipin, por dhe keto te fundit po shperblehen me 595k views (klikime)  ne You Tube.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com