Lajme

23 February 2018

Ndeshja e radhës në Shqipëri, Florian Marku tregon detajet

Ai ka fituar titullin Kampion Bote në Kickbox dhe ka bërë shumë fansa krenarë dhe gjatë intervistës për MCN RAdio dhe Revista VIP ai ka treguar datën dhe vendin ku do të mbahet ndeshja e radhës. Bëhet fjalë për në Tiranë, në 20 Prill, ndeshje e cila do të ndiqet edhe nga shumë personazhe të njohur të showbizit. Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com