Lajme

23 May 2017

Ndodh e papritura,tragjedi në koncertin e Ariana Grandes

|
By
|
0 Comment
|

Koncerti i Ariana Grandes në “Manchester Arena”, Angli, është kthyer në një tmerr të vërtetë pasi mbi 20 persona kanë humbur jetën e të tjerë janë plagosur si pasojë e disa shpërthimeve brenda ambienteve të arenës.
Lajmi është bërë i ditur nga persona brenda ndërtesës, si dhe nga të tjerë që kanë dëgjuar shpërthimet e fuqishme dhe kanë parë turma të gjakosura të vrapojnë jashtë “Manchester Arena”.
Burime pranë BBC bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pasi këngëtarja kishte përfunduar koncertin dhe ishte larguar nga skena.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com