Lajme

04 April 2018

Ndodh edhe kështu, ish-e dashura e Leonardo DiCaprio pozon nudo në mes të pyllit

Modelja e njohur daneze, Nina Agdal ka realizuar një set fotografik tërësisht nudo në fotografitë e fundit në mes të pyllit. 26-vjeçarja në fotografitë që ka postuar në rrjetet sociale, ka guxuar që të shfaq të gjitha linjat dhe hiret e saj trupore.

“Kur drita dhe i dashuri juaj janë të bukur, duhet të bëni atë që duhet të bëni”, ka shkruar Agdal në mbishkrimin e njërës prej fotografive.

Nina u bë e famshme nga lidhja e saj me aktorin e njohur të Hollywoodit, Leonardo DiCaprio. Këtë fotografi janë komentuar në masë të madhe nga ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale.

When the light and your boyfriend are cute, you gotta do what you gotta do

Un post condiviso da Nina Agdal (@ninaagdal) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com