Lajme

16 February 2018

Ndoshta se kini parë Mollie King për Shën Valentin, do ju habisë me linjat e saj…

Mollie King ka treguar trupin e saj të tonifikuar në fotot e postuara në të brendshme pikërisht në ditën e Shën Valentinit. Ajo më parë kishte thënë se nuk synon asnjëherë të marrë epitetin e një seks simboli.

Por, në fotot e fundit ajo është paraqitur pikërisht e tillë derisa është pjesë e fushatës së kompanisë “Boux Avenue”. Fotot janë lansuar mbrëmjen e Shën Valentinit dhe me të vërtetë është shfaqur shumë joshëse.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com