Lajme

24 March 2019

Ndryshim drastik, Anxhelina Hadergjonaj nuk njihet më

Anxhelina Hadergjonaj, e bija e Albërije Hadergjonaj e cila është duke ndjekur hapat e së ëmës  na ka impresionuar me publikimin e fotos së saj të fundit në instagram.

Këngëtarja sexy e cila  vazhdon karierën e saj në Amerikë ka bërë një ndryshim drastik në look.

Ajo shfaqet me flokë bionde ndërsa ka prerë dhe balluke duke ndjekur trendin e fundit.

Bukuroshja pozon me një bluzë në ngjyrën ‘’gold’’ ndërsa në pjesën e poshtme nuk ka veshur asgjë duke nxjerrë në pah format e saj bombastike. Një detaj tjetër që tërheq vëmendjen janë takat e saj të larta gjithashtu në nuancat ‘’gold’’.

‘’Mund të kem kaluar kohë të errta , por atë që u kam treguar të gjthëve është shkëlqimi im’’- shkroi bukuroshja bashkëngjtur fotos.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com