Lajme

12 October 2018

Në efektin e alkoolit dhe dashurisë! Ja si duken Tuna dhe Patrisi

Prej disa muajsh, Tuna dhe Patrisi kanë qëndruar larg njëri-tjetrit sepse Patrisit iu desh të udhëtonte drejt Japonisë për shkak të angazhimeve profesionale. Së fundmi, ata janë duke shijuar pushimet jashtë vendit së bashku me vogëlushin e tyre, Tian. Por mbremjën ia kanë dedikuar tërësisht njëri-tjetrit.

Ata kanë postuar disa video në rrjetet sociale ku shihen teksa kanë shijuar disa gota më shumë dhe shfaqen mjaft të dashuruar. Tuna ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, Patrisin me biberon në gojë, teksa kërcen me muzikën në sfond. Babi është tapë”, shkruan Tuna për partnerin e saj.

Ndërsa në videon e dytë, Tuna hidhet duke fluturuar në krahët e Patrisit dhe duke shkëmbyer një shikim të ëmbël.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com