Lajme

05 November 2018

Në këngën e re, Ariana Grande tregon më shumë për ish të dashurit e saj

Ariana Grande ka publikuar këngën e re ku tregon historitë e saj të dashurisë. Produksioni i ri muzikor titullohet  “thank u, next”, dhe i referohet lidhjeve të saj me Big Sean, Ricky Alvarez, Mac Miller dhe Pete Davidson.

“Mendova se do të përfundoj me Sean, por ai nuk mu përshtat. Shkrova ca këngë për Rickyn, tani i dëgjoj dhe qesh. Për pak sa nuk u martova, dhe e falënderoj Peten. Do doja t’i them faleminderit Mac Millerit, sepse ai ishte engjëll”, është një pjesë e tekstit të këngës së këngëtares.

Në këngën e saj nuk ka mërzi, as hidhërim por vargje dashurie dhe gjithë lumturinë që ajo ka përjetuar në secilën lidhje.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com