Lajme

14 May 2018

Në Pritje të Miss Universe Albania 2018: Photoshooting me bikini dhe maska veneciane

Jemi mësuar t’i shohim gjithmonë ato në rërë me bikini apo në bregdet por në këtë episod vajzat e “Miss Universe Albania 2018″do t’i shohim ndryshe, ato do të realizojnë një Fotoshooting me bikini në një pyll me pisha të buta e kjo për të sensibilizuar mbrojten e tyre në këto ditë të nxehta vere të realizuara nga fotografi Pirro Beati.

Ne pjesën e dytë do të mësojmë më shumë për Xhesikën, Ajlin dhe Xhesin vajza finaliste që tregojnë më shumë nga jeta e tyre përpara se të hynin në këtë konkurs. Në fund një fotoshooting me maska veneciane në ambjentet e Vila Alehandro.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com