Lajme

09 March 2018

Nëna e Noizyt përlotet pas dedikimit special me këngën “Mbretëresha Ime”

Në ditën e 8 marsit kur gratë festojnë dhe marrin sa më shumë dashuri, Noizy i ka dedikuar një këngë “Mbretëreshës së tij”. “Mbretëresha Ime” titullohet klipi i publikuar nga reperi i njohur, klip i cili tregon se nënat janë ato që i japin rëndësi jetës, e vetmja dashuri e sinqertë dhe pakushte, ato që vuajnë dhe nuk ankohen kurrë dhe që dashurojnë pafund.

Noizy ka publikuar edhe një video ku personat më të dashur për të babai, nëna dhe mbesa e vogël po dëgjojnë këngën, ndërkohë që nëna e reperit është duke qarë.
Në këtë video, Noizy ka marrë shumë komente pozitive, ku nuk ka munguar edhe komenti i futbollistit shqiptar me famë botërore, Granit Xhaka i cili e ka pëlqyer videon dhe i ka shkruar “Respekt”.

Te dua Mam ❤️

Un post condiviso da NOIZY (@zinizin) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com