Lajme

14 March 2019

Nga bjonde në brune/Rita Ora do t’ju lë pa fjalë me look-un e ri!

Që në momentin e parë që artistja shqiptare me famë ndëkombëtare Rita Ora u bë e njohur për publikun ishte një bukuroshe bjonde dhe që prej atij momenti ajo asnjëherë nuk ka eksperimentuar me ngjyrën e flokëve.

Të paktën deri ditën e sotme e cila vendosi të na surprizojë me foton e postuar në instargram të shkëputur nga xhirimet e këngës së saj më ë re.

Në foto Rita shfaqet me flokë të drejtë dhe ngjyrë kafe të errët!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com