Lajme

12 February 2019

Ngjashmëria mes Chrissy Teigen e vogël dhe Selena Gomez është frikshme!

Pas një postimi në rrjetin instagram modelja e njohur Chrissy Teigen  i ka lënë të gjithë pa fjalë!

Në foto shihej modelja në periudhën e adoleshencës së saj dhe ajo që i habiti fansat ishte ngjashmëria e madhe që ajo kishte me yllin e muzikës Selena Gomez.

Buzëqeshja, sytë dhe flokët e errët e bëjnë Teigen t’i ngjajë shumë këngëtares Gomez dhe këtë nuk kanë qëndruar pa ia vënë në dukje fansat e modeles.

“Mendova se ishte Selena Gomez”, shkruanin pjesa më e madhe e ndjekësve të modeles.

View this post on Instagram

jealous much

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com