Lajme

03 December 2018

Ngjashmëritë e frikshme të personazheve ”Vip”

Personazhet me famë botërore duket se kanë një ngjashmëri të frikshme me njëri tjetrin. Më poshtë kemi listuar disa prej tyre duke i krahasuar:

Beyonce dhe Dina Jane

Kourtney Kardashian dhe Amerie

Kate Middleton dhe Lauren Conrad

Jessica Lange dhe Caitlyn Jenner

Rihanna dhe Rita Ora

Kim Kardashian dhe Naya Rivera

Taylor Swift dhe Avicii

Thandie Newton dhe Zoe Saldana

Zoe Saldana dhe Jada Pinkett Smith

Elizabeth Banks dhe Chelsea Handler

Roselyn Sanchez dhe Sandra Bullock

Blake Lively dhe Victoria Azarenka

Dane Cook dhe Skylar Astin

Ruby Rose dhe Justin Bieber

Ian Somerhalder dhe Chace Crawford

Tom Hardy dhe Logan Marshall-Green

Emily Kinney dhe Evanna Lynch

Dallimi delikat me Daniel Radcliffe dhe Elijah Wood

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com