Lajme

22 January 2018

Ngjyra e kuqe duket plot shkëlqim tek Rita Ora….

Rita Ora njihet si fanse e modës madje vitin e kaluar ishte pjesë e ‘’America’s Next Top Model’’.

Kësaj radhe gjatë pjesëmarrjes së saj në ‘’ Men’s Fashion Week’’ , Rita Ora shkëlqeu me pamjen e saj magjepëse.

27-vjeçarja u shfaq me fustan të kuqërremtë dhe shfaqte më së miri linjat e saj perfekte. Si rrjedhojë, Rita me dukjen e saj glamuroze tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve.

Paris in my favourite colour.

Un post condiviso da Rita Ora (@ritaora) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com