Lajme

08 September 2017

Nichole Scherzinger i heq të gjitha në setin promovues të parfumit të saj

Nicole Scherzinger ka nxjerrë në treg së fundmi parfumin e saj të ri dhe për promovimin e tij ka realizuar disa foto shumë provokuese. Këngëtarja 39-vjeçare u zhvesh dhe tregoi format e saj perfekte në disa foto duke pozuar në shtrat. Më poshtë keni mundësi që të shikoni disa prej këtyre fotove.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com