Lajme

18 July 2017

Nick Cannon ende vuan ndarjen nga Mariah Carey

|
By
|
0 Comment
|

Nick Cannon ende vuan ndarjen nga Mariah Carey 3 vite më parë. 36-vjeçari, i cili ka qënë i martuar me Mariah për 6 vite rresht, ka zbuluar arsyen e vërtetë se pse ai është beqar.Në një intervistë të dhënë së fundmi, ai ka thënë se ndihet ende i lënduar dhe nuk po planifikon të bjerë në dashuri momentalisht.Ai ka shtuar periudha e martesës me Mariah ishte tepër speciale, nga e cila erdhën në jetë dy fëmijë të mrekullueshëm.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com