Lajme

15 March 2019

Nick Jonas i komenton Miley Cyrus në foto/Ja si reagon bashkëshortja e tij, Priyanka!

Në adoleshencën e tyre Nick Jonas dhe Miley Cyrus kanë qënë në një lidhje por çdo gjë është lënë pas dhe të dy kanë krijuar familjet e tyre tani.

Megjithatë ditën e djeshme, Miley postoi një pjesë nga biseda me Jonas ku ai i kishte shkruar: “E mrekullueshme. Këto foto janë  flakë.” Nick po i referohej një fotoje ku Miley kishte veshur një bluzë të Jonas Brothers.

Këngëtarja e postoi me nënshkrimin: “Ai momenti kur dhe ishi yt e di që rrjetet sociale të tua kanë qenë flakë fare. Hmm, mund të themi se tashmë janë dy të rritur që e kanë lënë pas lidhjen e tyre dhe mund të bëjnë biseda të rastësishme.

Gjithsesi! Sigurisht që bashkëshortja e Jonas e pa, dhe la një koment.

“Lol.Hahaha…Burri ka të drejtë. Këto foto janë flakë”- shkroi Priyanka.

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com