Lajme

28 December 2016

Nicki Minaj cilesohet si nje nga femrat me te …

|
By
|
0 Comment
|

Y I K E S ? thx Forbes ☺️?

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Nicki Minaj eshte shpallur nga revista amerikane “Forbes” si nje nga femrat me te suksesshme ne muzike per vitin 2016.Ajo kryeson ne rrymen hip hop dhe eshte nje nga personazhet qe ka bere me shume zhurme ne kete vit qe po leme pas. Forbes thote qe ne 2017 presim te beje akoma me shume zhurme. Nicki e ka pelqyer dhe e ka shperndare kete postim ne rrjetet e saj sociale.

|

Leave a Reply