Lajme

02 May 2018

Nicki Minaj dhe Post Malone sjellin “Ball for Me”

Nicki Minaj është rikthyer dhe atë me një projekt mjaft ambicioz.

Ajo është bashkëpuntorja e radhës e reperit Post Malone, i cili është prej emarve më të pëlqyer të momentit.

Dyshja janë bashkuar për projektin “Ball for Me” që është pritur tashmë mirë nga publiku.

Minaj është një prej shumë bashkëpunëtoreve të Malones për albumin “Beerbongs & Bentleys”.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com