Lajme

09 December 2016

Nicki Minaj feston në këtë mënyrë ditëlindjen

|
By
|
0 Comment
|

Nicki Minaj feston sot 34-vjetorin e ditëlindjes së saj. Reperja ka zgjedhur të pushojë në një ishull dhe të marrë rreze dielli. Ajo ka postuar një foto në Instagram duke treguar hijet e saj ku shkruan: “Zot, të falenderoj edhe një tjetër vit.” Nicki ndodhet në ishull bashkë me të dashurin e saj Meek Mill.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com