Lajme

27 July 2014

Nicki Minaj kundrapergjigjet per “sulmet” ndaj Anaconda

||
0 Comment
|

Ka qe ne daten 24 korrik qe Nicki Minaj po merr nje vale te madhe me tituj kryesore per coverin e saj Anaconda, ne te cilin shfaqet me nje g-string, nje “bra” dhe Jordans. Cover ky, qe u pasua nga plot meme, kritika dhe disa reagime pozitive.

Kengetarja e YMCMB iu pergjigj nje meme ne vecanti duke postuar ne Tweeter per te. Pergjigje te tjera nga ana e saj u publikuan edhe ne Instagram ku kengetarja postoi foto te shume prej modeleve sportive duke i quajtur “te pershtatshme”, e me pas foton e saj te papershtatshme.

nickiminaj-anaconda2

nickiminaj-anaconda5

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com