Lajme

30 September 2014

Nicki Minaj ne MTV EUROPEAN MUSIC AWARDS

IMG_20140930_1
Nicki Minaj informoi fansat se do te jete mikpritesja e MTV EMA, kete e ka bere te ditur neper rrjetet sociale nen postin: “Jam shume e lumtur qe jo vetem do performoj, por do kem nderin edhe te prezantoj ne MTV European Music Awards te ketij viti!!!!!!!!!!!!! AAAAAHHHHHHH!!!!!!! Show do organizohet ne Glasgow, te Skocise dhe kete vit festohet 20 vjetori i ceremonise per cmimet europiane. Na ndiqni me 9 nentor dhe na votoni ne mtvema.com”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com