Lajme

12 August 2018

Nicki Minaj publikon këngën në bashkëpunim me ish të dashurin e saj

Nicki Minaj ka publikuar projektin e ri të saj të titulluar “Sorry”.

Pak kohë pasi lansoi albumin e ri “Queen”, ajo menjëherë lansoi bashkëpunimin “Sorry” në duet me Nas.
Kënga është lansuar fillimisht si premierë në radio Hot 97, e ku Nicki flet për një letër dërguar ish të dashurit.
Nas dhe Nicki kanë qenë në lidhje, para se të ndaheshin më herët gjatë vitit.

Ky projekt nuk u përfshi në albumin “Queen” për shkak të një çështje ligjore.

“Queen” ka bashkëpunime me yje të mëdha si Eminem, The Weeknd, Future, Ariana Grande, etj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com