Lajme

21 July 2017

Nicki Minaj tepër provokuese, çmend fansat në Instagram

|
By
|
0 Comment
|

Këngëtarja me famë botërore Nicki Minaj ka çmendur fansat e saj me foto provokuese të publikuara në Instagram.34-vjeçarja e veshur me ngjyrë rozë ka ekspozuar format e saj bombastike dhe dukej mahintëse.Nicki di si të jetë në qendër të vëmendjes dhe gjithmonë publikon fotografi ku duket shumë seksi dhe tërheqëse.

Lil bad Trini bitch ?

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

The other day. U asked me a question. The answer is yes ?

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

?????

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Barbie

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

? brought out da pink Lamborghini ???

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

?

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com