Lajme

31 October 2018

Nicki Minaj vazhdon me postimet provokuese, shfaqet në super formë

Reperja e njohur amerikane, Nicki Minaj, është një emër që gjithmonë përflitet në media.
Nicki ndërkohë është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.
Së fundmi, ajo ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa imazhe, ku shfaqet mjaft provokuese.
Ajo ka vënë në pah format seksi, ndërsa ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj të shumtë.
Nicki shquhet për paraqitjet e saj të ekspozuara dhe eksplicite nëpër klipe, gjë e cila i mundëson asaj që të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com