Lajme

09 July 2018

Nicky Minaj si një sirenë dhe tejet provokuese në videoklipin e këngës “Bed” me Ariana Granden

Nicki Minaj dhe Ariana Grande para disa ditësh kanë publikuar këngën që mban titullin “Bed”. Kënga është shoqëruar edhe me një videoklip mjaft të nxehtë, në të cilin Nicki shfaqet në poza tejet provokuese.

The #BedVideo is out. What was your favorite look?

Un post condiviso da Barbie® (@nickiminaj) in data:

Ajo shfaqet si një sirenë, e zhveshur në pjesën e sipërme, teksa edhe skenat e tjera nxjerrin në pah asetet e këngëtares. Gjoksi dhe të pasmet e saj janë vendosur në plan të parë, ku ajo edhe nuk heziton të provokojë e veshur me bikini.

I got a kiss wit ya name on it. Link in my bio to watch the #BedVideo

Un post condiviso da Barbie® (@nickiminaj) in data:

Gjithashtu me të brendshme shfaqet edhe Ariana, e cila këndon refrenin e kësaj kënge. Minaj ka bërë të ditur se ky nuk do të jetë videoklipi i vetëm i kësaj kënge, pasi këngëtaret do të sjellin edhe një video muzikore tjetër muzikore për “Bed”.

#bedvideo tonight 🛏 ♡ ☁️

Un post condiviso da Ariana Grande (@arianagrande) in data:

#bedvideo out now @nickiminaj i love u

Un post condiviso da Ariana Grande (@arianagrande) in data:

Në ndërkohë, për më pak se 48 orë, videoklipi është klikuar rreth shtatë milionë herë në YouTube.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com