Lajme

13 June 2017

Nicole Kidman dhe Tom Cruise rikthehen bashkë…

|
By
|
0 Comment
|

Ata ishin çifti i famshëm i Hollywood-it të cilët i dhanë fund marrëdhënies së tyre në vitin 2001.Por duket se Tom Cruise dëshiron të bashkohet me ish gruan e tij Nicole Kidman në ekranin e madh, në një film për një çift të divorcuar që bie sërish në dashuri.Sipas New Idea Tom Tom po përpiqet të përfshijë dhe Nicole në projektin e ri, ku duket se çifti do të ketë skena dashurie.
“Nicole u çudit kur Tom i kërkoi të punonin sërish bashkë. Madje ajo u trondit më shumë nga ajo që kishte ndërmend… sidomos pasi ai dëshironte të bënin skena dashurie”, thotë një burim për New Idea.
Marrëdhënia e Tom dhe Nicole u zbut disi qëkur ylli i Top Gun u nda me gruan e tij të tretë, Katie Holmes, në 2012.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com