Lajme

12 January 2018

Nicole Kidman merr çmimin e rëndësishëm në “Critics Choice Awards”

||
0 Comment
|

Filmi “Big Little Lies” ka qenë fitues i kategorisë së televizioneve në 23 vjetorin e “Critics Choice Awards”.

Filmi mori 4 çmime gjatë natës duke përfshirë edhe “Best Actress In A Limited Series”, e cila shkoi tek Nicole Kidman.

“Çdo aktor në këtë sallë e di që është po aq i mirë sa aktorët e tjerë me të cilët kam punuar”, tha Kidman kur u ngjit në skenën e Hangar Barker në Santa Monica në Kaliforni.

Ylli i Hollywood u sigurua që të falenderonte fëmijët e saj Isabella, 25 vjeç dhe Conor, 22 vjeç, me ish-bashkëshortin Tom Cruise dhe njëkohësisht Sunday, dhe Faith me bashkëshortin Keith Urban.

‘Unë dua të falënderoj të gjithë fëmijët e mi që më dhurojnë kaq shumë dashuri’, tha ajo.

Aktorja 50-vjeçare e Aussias ka luajtur viktimën e abuzimit familjar Celeste Wright në dramë pranë Reese Witherspoon.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com