Lajme

04 January 2019

Nicole Kidman vërteton që mbetet një prej yjeve më seksi hollivudianë

Nicole Kidman, aktorja i kujton fansave të saj që mosha mbetet thjesht një numër.

Ajo është nëna e tre fëmijëve, 51-vjeçarja duket me linja të përsosura në fotografitë ku shfaqet duke bërë plazh në Sidnej.

Aktorja po shijonte pushimet me bashkëshortin e saj Keith Urban dhe vajzat Sunday Rose, 10 vjeçe dhe Faith Margaret, 8 vjeç. Edhe pse gëzon një trup të mirë, Nicole kujdeset shumë për lëkurën.

Gjatë ditëve para diellit, ajo mbante syze dhe kapele për të mbrojtur fytyrën nga rrezet e forta të diellit.

 

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com