Lajme

05 July 2018

Nicole Scherzinger feston ditëlindjen e 40 në Mikonos, ja postimet provokuese të saj gjatë këtyre ditëve

Nicole Scherzinger e ka shijuar ditëlindjen e saj të 40-të në maksimum, në Londër dhe Mikonos.
Këngëtarja bukuroshe ka kënaqur edhe njëherë ndjekësit e saj në Instagram me një video tepër të “nxehtë” nga ishulli grek.
Duke nxjerrë në pah asetet e saj mahnitëse, Nicole shfaqet në klip duke dalë nga një pishinë e veshur me bikini të zeza, për t’i dhuruar më pas fansave një puthje.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com