Lajme

07 December 2018

Nicole Scherzinger i ‘çmend’ të gjithë me linjat e saj

Ato janë të dyja shoqe, dy nga yjet më të mëdhenj në botën e showbizzit dhe të dyja kanë qenë në lidhje me fituesin e Formula 1 Lewis Hamilton.

Mbrëmjen e djeshme Nicole Scherzinger bashkoi forcat me Winnie Harlow në L’Eden by Perrier-Jouet, për të festuar darkën CR WOMEN 2019 në Faena Beach.

Modelja 24 vjeçare dukej mjaft seksi, derisa ekspozoi këmbët e gjata seksi.

ryhgjhhf.jpg

Ndër që vëmendjen e mori 40 vjeçarja Nicole, e cila ekspozoi hiret trupore në një fustan të kuq, duke treguar gjoksin pa recipeta.

 

gvbgbjkgdyufudtgudf.jpg

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com